Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65.5 x 49.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 68 |
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
Blad is gelijst geweest getuige de twee taperandjes aan bovenzijde. (detailfoto's) Rond de afbeelding lijkt wat vergeling, maar deze kleur zo egaal dat het misschien wel de bedoeling van kunstenaar was??? | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Uden, Niederlande |
Startzeit | 22-1-2021 um 18:27 |
Endzeit | 8-2-2021 um 12:15 |