Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1971 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Realistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 55 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | VI |
Jaartal: 1971
Oplage: VI(?)
Afmetingen beeld: 40 cm x 55 cm
Afmetingen van de lijst: 50 cm x 65 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeef druk op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Zeer goed
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadsgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl.. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 24-8-2019 um 19:25 |
Endzeit | 30-8-2019 um 22:21 |