Peter Sterkenburg - Mann in Landschaft
Jessica Keppel - Siebdruck/Collage auf Büttenpapier, die Rosen sind aufgeklebt.
Anton van Unen - Hafenblick Rotterdam (3)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Realistisch |
Thema | Architektur |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 53 x 68 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 288/300 |
Titel: Plein
met beeld van Johan de Witt
Jaartal: 1982
Oplage: 288/300
Afmetingen
beeld: 50
cm x 65
cm
Afmetingen
van de lijst:
53
cm x 68
cm
Gesigneerd: Ja,
handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeef
druk op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Zeer
goed
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Zeefdruk zeer goed met een nieuwe lijst, kan zo aan de wand. | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 20-2-2021 um 23:03 |
Endzeit | 21-3-2021 um 20:19 |