Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Aquarell |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 35 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 88 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een grote ingelijste aquarel uit ca 1975 van de Amsterdamse kunstenares Selma Berkelaar, getiteld “Keukeninterieur”.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en (nieuwe) glasplaat en kartonnen achterplaat.
-Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 50 x 35 cm.
-Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd (zie de laatste foto).
-Conditie: De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Selma Berkelaar, schilder, aquarellist, graficus, maker van houtsnedes.
-Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, met name in de jaren ’70 en ’80 van de vorige eeuw.
-Zij maakte ook werken in de Joodse traditie met als onderwerpen chassidische sprookjes, Joodse feestdagen en oudtestamentische taferelen.
Afhandeling:
Let op A.U.B.:
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s. | |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 30-10-2019 um 13:28 |
Endzeit | 25-11-2019 um 8:36 |