Henk Koolen - Mischtechnik, Zeichen der Nacht – gerahmt
Bronze - Abstrakte Arbeit in Bronze
Vic Gentils - Bunte Lithographie – signiert – 38/125
Art des Kunstwerks | Sonstiges |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Set van twee Art Deco verbronsd metaallegering kandelaarsmet een albeelding van een dolfijn of een vis.
De kandelaars hebben een hoogte van 11,5 Cm en de voet is 8,5 Cm breed gemeten op de vin. De binnenmaat van de kandelaars is circa 2 Cm.
De vetvangers hebben een diameter van 5 Cm en een heeft een klein deukje.
De set weegt totaal 335 gram en wordt aangetekend verzonden.
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 4-3-2018 um 8:55 |
Endzeit | 18-3-2018 um 8:55 |