Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Karakteristieke compositie van Shlomo Koren. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld (niet te ontcijferen door mij, mogelijk Hebreeuws) en genummerd (15/30). In goede conditie; kreukje in de hoek rechtsonder, punaise gaatje in de marge onderin. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 46cm x 38cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Kreukje in de hoek rechtsonder, punaise gaatje in de marge onderin. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 21-11-2021 um 14:23 |
Endzeit | 11-12-2021 um 22:56 |