Marianne Haselhoff - Ohne Titel
William Malucu - Leidenschaftliches Leben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 74.5 x 62 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 92.5 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 29/60 |
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Het kunstwerk is rechtstreeks van de kunstenaar ingelijst, opgehangen en later opgeborgen. | |
Ort des Objekts | DEN HAAG, Niederlande |
Startzeit | 23-7-2021 um 16:44 |
Endzeit | 6-8-2021 um 15:00 |