Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Pinsel (Tusche) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20.4 x 12.3 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie tekeningen gemaakt Andelaroche (Fr.)
De tekening is op de achterzijde voorzien van een tekts over COLUMBES ( Columbus) met daarbij een krantenafbeelding van de stad Genua
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt en balpen met correctie stripjes uit het blad
techniek: balpen , oostindische inkt
formaat: 20.4 x 12.3 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 15-5-2020 um 12:49 |
Endzeit | 24-5-2020 um 19:33 |