Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1992 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29.5 x 19.2 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie van opeenvolgende oostindiche inkt tekening waarin duidelijk varianten op een bepaalde compositie ter herkennen zijn ( zie ook de tekening die ook vandaag eindigt.
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19,2 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Mooie uitgewerkte compositie uit een serie van gelijkvormige schetsen in oostindische inkt | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2021 um 15:53 |
Endzeit | 26-5-2021 um 14:45 |