Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29 x 19 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie
pentekening collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost
indische inkt plus. Compositie is geheel in balans daarom geen correctiestrips
Datering : ca. 1990
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Recto Constructivistische collage in potlood/ inkt en papier
techniek: oostindische inkt en papier
formaat: 29 x 19 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint -
herkomst: prive collectie
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Mooie pentekening collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt plus papier knipsels . . Datering : ca. 1990 Kunstenaar: Siep van den Berg titel: Recto Constructivistische collage in potlood/ inkt en papier techniek: oostindische inkt en papier formaat: 29 x 19 cm. jaar: 1990 conditie : Mint - herkomst: prive collectie | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 6-5-2021 um 9:21 |
Endzeit | 26-5-2021 um 14:45 |