Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Piotr Konkel - Großformatiger Siebdruck
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1992 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 28.9 x 19.4 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .aan de zijkanten zijn notities van afmetingen gemaakt voor de verdere uitwerking van de tekening. Correctie stukjes papier zijn in de tekening aangebracht
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt
techniek: oostindische inkt
formaat: 28,9 x 19,4 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Tekening is aan onder een bovenzijde afgeknipt. Deze stukjes zijn als correctie stukjes in de compositie gebruikt | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 15-5-2020 um 12:50 |
Endzeit | 26-5-2020 um 23:18 |