Anton Brouwer - Blick auf den Hafen mit Fischerbooten
Ko Oosterkerk - Geschlossene Form
Kosta Boda - Design-Obstschale, Gunnel Sahlin Schweden, markiert
Herman Brood - Alex Herman Brood
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20.9 x 12.9 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Recto mooie pentekening in potlood en inkt door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt . Verso zijde abstracte compositie collage + pen tekening
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Dubbelzijdige abstracte composities
techniek: oostindische inkt + blauw papier
formaat: 20,9 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||