Ring aus 14-karätigem Weißgold mit Koralle und Diamant 0,50 ct – RM 17
Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jahr | 1984 |
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 32.5 x 20 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige Collage met tekst van Siep van den Berg uit 1984. Titel: 4 blauw extra 2. Daarnaast is er een stukje tekst linksonder geplakt.
Afmetingen blad: H32,5 cm x breedte 20 cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b 12,8 cm. Afmetingen kranten tekst: H16 x b5 cm.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 20-11-2020 um 12:54 |
Endzeit | 26-11-2020 um 21:40 |