Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botter im Hafen von Volendam
Louis Henno - AKT VON HINTEN GESEHEN
Frans Everbag - Porträt von Maria Christina Everbag.
Jan van Anrooy - Haven Face (Zeeland?)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20.8 x 12.9 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Set van 2 Siep van den Berg tekeningen in potlood en zwarte inkt
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische composities in potlood en inkt
techniek: oostindische inkt
formaat: 20,8 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Interessante set omdat de tekeningen opeenvolgend door Siep van den Berg in 1990 gemaakt zijn.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Het linkerblad heeft de kenmerkend afgeknipte stukjes die Siep voor de correctie van zijn composities gebruikte | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 16-7-2020 um 12:39 |
Endzeit | 22-8-2020 um 9:29 |