Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1992 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29.5 x 19 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie inkt tekening . compositie van 4 rechthoeken uitgezet op een potlood grit en met correctie in de tekening ( zie foto)
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt van 4 rechthoeken
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
PS
het blad heeft op 3 plaatsen door van den Berg geplaatste correctie strips die uit een ander blad afkomstig zijn
herkomst: prive collectie
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 16-7-2020 um 12:25 |
Endzeit | 22-8-2020 um 9:29 |