Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20.7 x 12.9 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .met daarin verwerkt een collage met blauwe banen
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt en collage in blauw
techniek: oostindische inkt + blauw papier
formaat: 20,7 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2020 um 16:22 |
Endzeit | 20-11-2020 um 21:05 |