Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1992 |
Technik | Pinsel (Tusche) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29.7 x 19 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Bijzonder blad met op de achterzijde twee krantenknipsels uit NRCw
Kunstenaar: Siep van den Berg
jaar : 1992
titel: Baukje Kruit
techniek: potlood/oostindische inkt
formaat: 29,7 x 19 cm.
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Mooie tekening met een Constructivistiche compositie door Sie van den Berg. Met op de achterzijde twee krantenknipsels gedateerd 16 9 92 en NRC ( hand geschreven door Siep van den Berg) | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 1-6-2020 um 14:51 |
Endzeit | 21-8-2020 um 17:55 |