Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20.6 x 12.6 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost
in balpen . Met handgeschreven tekst door Siep van de Berg " Het bestaan de dood JJ Slauerhoff en op de achterzijde een foto van 100 jaar Philips met daarbij handgeschreven"100 jaar Philips!"
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in balpen
techniek: balpen op papier
formaat: 20,6 x 12,6 cm
jaar: 1990
conditie : NM+++
herkomst: prive collectie
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 16-7-2020 um 12:27 |
Endzeit | 3-1-2021 um 10:00 |