Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1992 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29.7 x 19.3 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Bijzondere van den Berg tekening waarbij geexperimenteerd wordt met 2 vergelijkbare composities naast elkaar. Gescheiden door een blank middenstuk
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: tekening
techniek: potlood, oostindische inkt en papier strips
formaat: 29,7 x 19,3 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie: MintConditieZustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
tekening heeft de kenmerkende ingeknipte hoeken. Papier strookjes die van den Berg gebruikte om correcties inde compositie aan te brengen | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 21-1-2020 um 14:06 |
Endzeit | 26-5-2020 um 23:18 |