Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Prachtig werk met een chinees thema van Siet Zuyderland. Litho op geschept papier, netjes gemonteerd op zeer dik, wit papier/karton. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1982) en genummerd (I/X), en met rood atelierstempel (SZ).
Afmetingen: 70cm x 55cm (incl. montage blad), 65cm x 50cm (litho) Het betreft hier twee litho's (zie foto).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Putten, Niederlande |
Ort des Objekts | PUTTEN, Niederlande |
Startzeit | 20-3-2017 um 17:56 |
Endzeit | 27-3-2017 um 18:56 |