Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze linosnede in kleur op crêmekleurig papier is gedateerd 1949. Gesigneerd en gedateerd met potlood. Oplage 14/55. Uitstekende conditie.
Beeldformaat 52 x 39 cm. Los opgenomen in passepartout met achtervel. De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2017 um 15:48 |
Endzeit | 25-3-2017 um 13:48 |