Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Dit werk van Simon Moulijn dateert uit 1897 en is gemaakt voor de uitgave van "Hollandse Prentkunst "in dat jaar. Deze litho in bruine inkt meet 29.9 x 21.8 cm en is los opgenomen in passepartout met achtervel. Monogram en datering op de steen en bovendien met potlood gesigneerd. Uitstekende conditie.
De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 6-1-2018 um 13:53 |
Endzeit | 13-1-2018 um 13:53 |