Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1905 |
Technik | Sonstiges |
Maße | 47 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Litho van Simon Molijn. Jaar: 1905. Afmetingen blad: H47 X b63. Afmetingen voorstelling: H18 X b24.5. Het werk is midden onder in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. Er zitten wat vlekjes op de witte rand om het werk heen.
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
In redelijke staat. Er zitten wat vlekjes op de witte rand om het werk heen. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 29-6-2018 um 23:49 |
Endzeit | 6-7-2018 um 21:34 |