Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1916 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Maße | 55 x 68.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Litho van Simon Molijn. Jaar: 1916. Afmetingen blad: H55 X b68.5. Afmetingen voorstelling: H46.5 X b60. Het werk is rechtsonder in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. Er zijn op de randen wat stukjes van het papier af en ook een scheurtje aan de linker zijkant. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout. Verder is het werk wat verkleurd.
Zustand | |||
Zustand | Beschädigt | ||
Er zit wat verkleuring op het werk en de randen. Ook zijn er op de randen wat stukjes van het papier af. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 18-6-2018 um 14:46 |
Endzeit | 28-6-2018 um 20:28 |