Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho handgesigneerd en in de druk door Simon Moulijn. Afmeting afbeelding 25 bij 32 cm.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2018 um 22:53 |
Endzeit | 29-4-2018 um 22:53 |