Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho door Simon Moulijn. Afmeting afbeelding 25 vbij 28 cm.
Nr 4 uit een serie, handgesigneerd en in de druk.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2018 um 19:21 |
Endzeit | 30-4-2018 um 20:21 |