Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie litho door Simon Moulijn.
Voorstelling in de literatuur bekend als 'Meer'
Losbladig, beeldmaat 32x40, bladmaat 50x56
Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn', genummerd l.o. '3-25'
Stempelmonogram m.o. 'SM'
Uitgave Nieuwenhuizen Segaar in 1928.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 6-12-2015 um 12:16 |
Endzeit | 16-12-2015 um 15:16 |