Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie, klassieke litho door Simon Moulijn.
Voorstelling van een rustende man in het Teutoburgerwoud.
Losbladig, zichtmaat 34x47, bladmaat 45x55
Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn'
Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de plaat 'M' en '1907'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 11-8-2015 um 21:50 |
Endzeit | 19-8-2015 um 21:50 |