Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie litho door Simon Moulijn uit 1931, het jaar waarin hij maar 3 litho's maakte.
Voorstelling van een verlaten tuin.
Gelijst, beeldmaat 32,5x43, lijstmaat 51x64
Gesigneerd in potlood r.o.'Moulijn'
Monogram en datering in de plaat m.o. 'SM' en '31'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 25-9-2013 um 19:35 |
Endzeit | 2-10-2013 um 19:35 |