Erwin Verheyen - Träumen ist die Tür zur anderen Welt
Jef Diederen - Siebdruck von 1991 - 61/250 - Signiert
Maurice Grothausen - DER EINDRUCK MEINER REISEN UM DIE WELT 2014
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1897 |
Technik | Sonstiges |
Maße | 40 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Moulijn startte in 1893 met zijn reeks litho's. Dit werk uit 1897 is het zesde opgenomen werk in de oeuvrecatalogus van Nijland. Beeldformaat 22.1 x 32 cm. Uitgevoerd op crème getint stevig papier. Monogram en datering op de steen. Opgenomen in passepartout met achtervel met een maat van 40 x 50 cm. Goede conditie. De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roermond, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 15-7-2018 um 13:59 |
Endzeit | 21-8-2018 um 5:55 |