Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een precieus werkje van Huismans in beperkte oplage 27/40. blad 21,5x24 cm2 geschept papier, druk 10x13 cm2. door de kunstenaar gesigneerd en gedateerd, genummerd op de achterzijde.
Verzenden tegen betaling, of ophalen in Utrecht
Startzeit | 3-9-2015 um 13:42 |
Endzeit | 10-9-2015 um 13:42 |