Sjer Jacobs - Satz Keramikskulpturen: Männer - 2002 (große Version!)
Jits Bakker - Bronzestatue: „Begegnung“
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 66 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 4/10 |
Ets van Sjaak Kaashoek uit 1986. Titel: Atelierinterieur Nummer 4/10. Afmetingen blad: H66 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5 x b32.5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Wat plakresten aan de randen van vorige inlijsting, voorstelling is helemaal in goede staat. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 8-8-2018 um 15:08 |
Endzeit | 20-8-2018 um 21:56 |