Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi en karakteristiek werk van kunstenares Sonia Delaunay.
Titel: Simultanisme
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 24 x 31 cm (afmetingen passe-partout: 50 cm x 35 cm)
Oplage: onbekend
Gesigneerd: nee
Ingelijst: nee, in passe-partout geplaatst/bevestigd
Materiaal: Litho op geschept papier
Conditie: In zeer goede staat.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 22-10-2017 um 11:14 |
Endzeit | 29-10-2017 um 10:14 |