Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Stefan Szczesny op handgeschept. Nummer: 37/120. Afmetingen blad: H57 x b76 cm. Afmetingen werk: H53 x b74 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZIM
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2018 um 14:06 |
Endzeit | 4-5-2018 um 20:06 |