18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2006 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29 x 22.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 20 |
Linosnede van Stijn Peeters.
Verschenen in 2006 in een oplage van 'slechts' 20 exemplaren.
Titel: 'Zittende man'
Beide: 15/20.
Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Beeldformaat: 29 x 22,5 cm.
Deze linosneden bevinden zich ook in de collectie van het Van Abbemuseum in Eindhoven.
Peeters schrijft over deze lino's: 'Over the course of two years, from 2003 to 2005, I made a series of 73 linocuts. I used scenes from everyday life in combination with big world politics, trying to build a document that would be of lasting value.' Zie ook www.stijnpeeters.com. 2006
Zal verzonden worden in stevige verpakking met T&T.
Verzending B: 12€ NL: 20€
ConditieZustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 18-3-2020 um 19:34 |
Endzeit | 31-3-2020 um 19:50 |