Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2006 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 38.5 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 20 |
Lot van 2 linosnedes van Stijn Peeters.
Verschenen in 2006 in een oplage van 20 exemplaren.
- Titel: 'Man met hond' en 'Gesprek van de dag'
Beide: 15/20.
Beide: Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Beeldformaat: 29 x 22,4 cm.
Deze linosneden bevinden zich ook in de collectie van het Van Abbemuseum in Eindhoven.
Peeters schrijft over deze lino's: 'Over the course of two years, from 2003 to 2005, I made a series of 73 linocuts. I used scenes from everyday life in combination with big world politics, trying to build a document that would be of lasting value.' Zie ook www.stijnpeeters.com. 2006
Zullen vlak verzonden worden in stevige verpakking met T&T.
Verzending B: 15€ NL: 20€
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 21-12-2019 um 9:08 |
Endzeit | 2-1-2020 um 19:25 |