Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Stijn Peeters, ets
Man met hand onder kin
Jaar 2003
Gesigneerd met potlood
Kleine oplage van 5 stuks , waarvan deze nummer 4
Schitterend ingelijst met passe- partout
Ophang gereed!
Afmetingen 86x70cm
Liefst ophalen i.v.m. Kwetsbaarheid glas en lijst
Verzending in overleg
Afkomstig van ambassade
Meer over de kunstenaar zie Galeries.nl
Startzeit | 27-10-2016 um 18:17 |
Endzeit | 10-11-2016 um 17:17 |