Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Jahr | 1984 |
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Modern |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 34 x 63 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 55 x 85 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Op
haar zeventiende is Susan Schildkamp haar roeping ("mijn
wedergeboorte") als beeldende kunstenares gaan volgen aan de
Koninklijke Academie van Beeldende Kunst en de Vrije Academie, beide
in Den Haag.
Daarna
heeft ze drie jaar tapijten ontworpen voor de Haagse architect Bas
van Pelt en in haar eigen atelier geweven. Later heeft zij ontwerpen
gemaakt voor De Munk Carpets. Nepalese vrouwen knoopten haar toen al
kleurrijke ontwerpen en doen dat nog steeds.
Susan
heeft zich in de loop der jaren verder bekwaamd in uiteenlopende
schilder- en tekentechnieken: acrylverf, gouache, krijt, potlood en
tevens tempera.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
goed | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 11-12-2019 um 21:17 |
Endzeit | 17-2-2020 um 23:28 |