Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Prachtige pot afgewerkt met tin en tinnen deksel, hij is behoorlijk oud, daardoor ook watkrakalee, in mooie staat, gemerkt, hoog 20cm, doorsnee buik 14cm
Ort des Objekts | Den haag, Niederlande |
Startzeit | 16-8-2017 um 11:13 |
Endzeit | 21-8-2017 um 21:18 |