Jan Van Aken - Blick auf den Rhein Nr.2
Donald Lipski - Farboffsetlitho. Plakat: ROLAND GARROS 1995
Wouter Stips - Farbsiebdruck DADDY CAT DOG --- HANDSIGNIERT
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Origineel schilderij in gemengde techniek , handgesigneerd en in zeer goede staat van de kunstenaar theo koster , afmetingen 60x60x4 cm , titel: neverland galerie verkoopwaarde €1500,-
Ort des Objekts | Hilversum, Niederlande |
Startzeit | 21-4-2017 um 13:23 |
Endzeit | 28-4-2017 um 13:28 |