Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Prachtige origineel werk van de bekende kunstenaar:
THEO NIERMEIJER
Ca 93 x 67 cm.
Gesigneerd en voorzien van stempel.
Op mooie stevig papier.
Authenticiteit 100 % gegarandeerd.
Liefst ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM.
Ort des Objekts | Ootmarsum, Niederlande |
Startzeit | 15-2-2017 um 11:07 |
Endzeit | 22-2-2017 um 19:12 |