Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:
THEO NIERMEIJER
Ca 86 x 72 cm.
Gesigneerd en voorzien van atelier stempel.
Op mooie stevig papier.
Authenticiteit 100 % gegarandeerd.
Liefst ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM .
Ort des Objekts | Ootmarsum, Niederlande |
Startzeit | 15-2-2017 um 11:13 |
Endzeit | 22-2-2017 um 17:18 |