Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Theo Niermeijer uit 1963 (maart). Afmetingen blad: H35 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b43,5 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd. Conditie: in goede staat.
Het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-12-2017 um 9:34 |
Endzeit | 21-12-2017 um 20:34 |