Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Theo Wolvecamp - krijttekening: Abstracte Compositie; jaar: 1978; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. blad: h51,5 x 30cm.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 29-5-2017 um 20:46 |
Endzeit | 4-6-2017 um 21:46 |