Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
THEODOR GERARD 1829 - 1895
BELGISCHE DAME MET KINDEREN
ETS OP DIK PAPIER IN DE MAAT 19 X 22 CM
GESIGNEERD ONDER rechts
ZONDER LIJST
GOEDE STAAT
Paar kleine randvlekjes
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBWINKEL
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 29-5-2017 um 21:02 |
Endzeit | 8-6-2017 um 21:02 |