Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooi kleurig olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 80 x 60 cm. Lijstmaat 95 x 75 cm.
Lijst heeft gebruikssporen.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 23-3-2018 um 21:56 |
Endzeit | 31-3-2018 um 18:56 |