Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Prachtig landschap van de Amerikaanse kunstenaar, en museumdirecteur, Thomas Scharman Buechner. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd, in mooie houten lijst, te dateren midden jaren 90. In verso met handgeschreven opdracht “For Karel – a souvenir of our walk in the woods – Tom Buechner 5/6/97”. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 48cm x 37cm (incl. lijst), 40cm x 30cm (doek)
ZZIM
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 11-4-2018 um 18:45 |
Endzeit | 22-6-2018 um 22:28 |