Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1800 bis 1899 |
Technik | Aquarell |
Stil | Romantisch |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 43 x 69 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 67 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk van misschien wel de bekendste Engelse aquarellist uit de 19e eeuw. Grote aquarel, met de hand gesigneerd en gesitueerd rechtsonder. Zeer mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in goede conditie; de aquarel heeft langs de randen aan de zijkanten en de onderkant wat vlekjes (zie o.a. foto van de signatuur). Dit valt niet echt op en de aquarel is voor een werk van 125+ jaar oud verder in uitzonderlijk goede staat.
Afmetingen: 93cm x 67cm (incl. lijst), 69cm x 43cm (binnen passe-partout)
De “R.B.A.” in de signatuur van Thomas Bush Hardy (1842-1897) staat voor zijn lidmaatschap van de Royal society of British Artists. Het “Hants” in de situering is een afkorting van het graafschap Hampshire waar Rustington Mill in die tijd (misschien) onderdeel van uitmaakte. Waarschijnlijker is het dat Bush Hardy zich vergist heeft want het plaatsje Rustington behoort tot het graafschap West-Sussex, in ieder geval tegenwoordig (en de Engelsen zijn niet echt van verandering). Rustington Mill, officieel Rustington Sea Field Mill, is in 1910 gesloopt.
Zustand | |
Zustand | Gut |
De aquarel heeft langs de randen aan de zijkanten en de onderkant wat vlekjes (zie o.a. foto van de signatuur). Dit valt niet echt op en de aquarel is voor een werk van 125+ jaar oud verder in uitzonderlijk goede staat. | |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 19-2-2019 um 18:07 |
Endzeit | 4-3-2019 um 19:12 |