Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op een houten plaat, 25x38 cm, in goede staat.
In de originele lijst met wat schade, 36x49 cm.
Herkomst Kunsthandel Volmer, Hilversum.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2018 um 14:41 |
Endzeit | 1-4-2018 um 11:41 |