Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Titel: Vrachtwagen I
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst:73cm x 73 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Foto op geschept papier
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst
Conditie: In perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 850,00
Startzeit | 19-2-2016 um 19:45 |
Endzeit | 4-3-2016 um 19:45 |